Teslimat Bilgileri

Genel Teslimat;

Koçsan Büro Genel Teslimat Logosu

-Bütün Türkiye'ye ücretsiz kargo hizmeti vermekteyiz.

-Köy ve Kasabalara adrese teslimat yapılmamaktadır. Köy ve Kasabaların bağlı olmuş olduğu il merkezi veya ilçe merkezinde bulunan anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının depo adresinden teslimat yapılır.

-Türkiye genelinde bazı ilçelere teslimat yapılmamaktadır, bağlı olmuş olduğu şehir merkezinde bulunan anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının depo adresinden teslimat yapılır.

-Türkiye genelinde şehir planlamasından dolayı bazı il merkezine teslimat yapılmamaktadır. İl merkezine bağlı olduğu ilçe merkezinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının depo adresinden teslimat yapılır. 

-Adrese teslimat yapamadığımız bazı il ve ilçe merkezlerini öğrenmek için lütfen müşteri temsilcilerimizden bilgi alınız.

Özel Ürün Teslimatı

Koçsan Büro Teslimata Neden Önem Veriyoruz Logo

-Özel üretim ürünlerin teslimat süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri önceden müşteri ile anlaşıp ve yapmış olduğumuz sözleşmede belirtilmiş olup,
Bu sözleşmede belirtilen teslimat tarihleri dikkate alınır. İş gücünü ve çalışmayı engelleyen Doğal afet veya resmi gazetede yayınlanmış resmi tatil günleri teslimat gününü etkileyebilir. Tarafımızdan kaynaklanan yada ürüne ait alt malzeme veya ham madde problemlerinden dolayı üretim geçici olarak aksayabilir, bu durumda yine önceden bilgi verilir.

Teslimata Neden Önem Veriyoruz?

Koçsan Büro Özel Ürün Teslimat Logosu

-Mobilya kütlesel ve hacimli ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda çizilebilir ve kırılabilir lüx ürünlerdir. Bunun için "Koçsan Büro" olarak sorunsuz ürün teslimatı için gerekli olan çalışmalara hassasiyetle önem veriyoruz. -Öncelikle ürün ambalajına çok önem göstermekteyiz.
Şehir dışına gidecek olan ürünler özenli olarak sırası ile ürüne özel ambalaj yapılarak sevkiyata hazır hale getirilir.
-Bu aşamada kullandığımız bazı ambalaj çeşitleri,“streç, vakumlu ambalaj, balonlu ambalaj, kağıtlı büyük balonlu ambalaj ve karton koli” den oluşmaktadır.
-Satın aldığınız ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile teslimatı yapılır. Ürünler nakliye firmasına verildikten sonra siparişiniz size ulaşana kadar teslimatı takip ediyoruz.

Teslimat Saatleri

Koçsan Büro Teslimat Saatleri Logosu

-Sitemizde verilen siparişlerin teslimatı, haftanın 5 günü 9:00 – 18:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Bu saatler dışında özel olarak teslim edilmek istenen siparişler için, sipariş verme esnasında ek ücret talep edilebilir.
Saat 12:00’den önce verilen siparişler, ürün stok durumuna göre aynı gün içinde teslim edilir. Bu saatten sonra verilen siparişler bir sonraki güne kalır.
Vereceğiniz bir siparişin hemen değil de daha sonraki bir tarihte ve saatte alıcıya teslim edilmesini talep edebilirsiniz.
Teslim gün ve saati ile ilgili tercihinizi sipariş verme sırasında verirsiniz. Sipariş verme sırasında, o an için geçerli en erken teslim gün ve saati tarafınıza bildirilecektir.
Verdiğiniz bir siparişin teslim saati ile ilgili bir sorun oluşması durumunda size önceden telefon ile bilgi verilecektir.

Ürünün Alıcıya Teslimi

Koçsan Büro Ürün Alıcıya Teslimat Logosu

-Vereceğiniz sipariş öncelikle alıcının kendisine teslim edilir.
Ancak alıcı adresinde bulunamamışsa veya alıcının kendisine teslimat yapılamıyorsa; ilk önce alıcının tayin ettiği kişiye, sonra yine kendi isteği doğrultusunda evlerde alıcının komşusuna; işyerlerinde ise iş arkadaşlarına, danışmaya veya güvenliğe teslimatyapılır. Bunun da mümkün olmaması durumunda alıcıya telefon ile ulaşılarak randevu alınır ve teslimat yapılır.
Bazı hastanelerde, askeri binalarda veya işyerlerinde, bina veya tesis yönetimin kuralları gereği ürün içeri kabul edilmeyebilir. Bu durumda siparişiniz ilgili görevlilere teslim edilir.